Warszawa
4714166
Your IP: 3.235.140.84
2022-08-14 21:11

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 czerwca 2022 r. 

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

 
1. Dziś niedziela Zesłania Ducha Świętego. Jutro Święto Najświętszej Maryi Panny - Matki Kościoła - drugi dzień Zielonych Świąt – dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. Ten tydzień jest ostatnim czasem obowiązkowej spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty i przyjęcia Komunii św. wielkanocnej. W środę wspominamy św. Jadwigę Królową, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana , w sobotę wspomnienie św. Barnaby Apostoła.
 
2. Dziś składna do puszek na świątynię Opatrzności Bożej. Składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 
3. W przyszłą niedzielę uroczystość Trójcy Świętej – w naszej Parafii odpust. W tych dniach przeżywać będziemy Michalickie Spotkanie Młodych. Główna - uroczysta Msza św. odpustowa o godz.12.00. Kazania na wszystkich Mszach św. głosić będzie ks. Andrzej Żarkowski, sumę odpustową odprawi i kazanie wygłosi Radca Generalny nasyego Zgromadzenia ks. Grzegorz Sprysak. Po Mszach św. przy kościele młodzież będzie rozprowadzać lemoniadę, pop-corn i inne łakocie. Dochód przeznaczony jest na organizacje Dni Młodych.
 
4. Od poniedziałku tj. od 13 czerwca po przerwie pandemicznej będzie dostępna dla wszystkich wiernych Kaplica Świętego Michała Archanioła w DPS. Msza św. od poniedziałku do piątku o godz.14.00, w sobotę i niedzielę o godz.10.00.
 
5. Dzisiaj o godz.12.00 rocznica I Komunii Świętej
 
6. Za tydzień w niedzielę o 19.00 Wieczór Uwielbienia
 
7. Zapraszamy w sobotę i niedzielą po Mszy św. o godz. 7.00 na uroczystą wspólną jutrznię.
 
8. W ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania zapraszamy młodzież z klas 6 i 7 na konferencję w sobotę o godz. 11.30 w kościele. Obecność obowiązkowa. Również w sobotę zapraszamy na spotkanie przy ognisku – Ciemny Kąt – godz. 19.00, zgłoszenia do środy u ks. Rafała lub w kancelarii parafialnej.
 
9. Zachęcamy od uczestnictwa w nabożeństwach czerwcowych o godz. 17.30.
 
10. Bardzo dziękujemy wszystkim trwającym przed Najświętszym Sakramentem. Ta modlitwa jest wielkim skarbem całego Kościoła szczególnie naszej Parafii i miasta Stalowa Wola.
 
11. W poniedziałek Msza św. będzie w intencji mieszkańców domów przy ul Podleśnej 17 i 19., którzy złożyli ofiarę na kwiaty i sprzątanie kościoła. W tym tygodniu o wystrój świątyni prosimy mieszkańców z bloku przy ul. Kiliński Ciemny i Przemysłowa i domków.
 
12. Z naszej Parafii Bóg powołał do siebie w tym tygodniu śp. Stanisław Trela i Krystyna Zimna. Polećmy naszych zmarłych Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…
 
13. Wszystkim Parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i nowego tygodnia.

Parafia Trójcy Przenajświętszej
37-450 Stalowa Wola,
Ofiar Katynia57

Nadsański Bank Spółdzielczy,
Stalowa Wola

68 9430 0006 0040 9092 2000 0001


 

Ta strona wykorzystuje pliki cookie. Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia maksymalnej wygody w korzystaniu z naszego serwisu. Mogą też korzystać z nich współpracujące z nami firmy badawcze oraz reklamowe. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij na „x” w prawym górnym rogu tej informacji. Jeśli nie wyrażasz zgody, ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w swojej przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk